MIKROADATINĖ MEZOTERAPIJA

Mikroadatinė terapija – moderni, sparčiai populiarėjanti estetinės medicinos procedūra. Mikroadatinės terapijos procedūros (mezopenas) – tai automatinėmis adatinėmis sistemomis atliekamos daugybinių dūrių procedūros. Atliekant procedūrą skausmas labai mažai jaučiamas, nėra kraujavimo, tik paraudimas. Nepaisant to, kad šios adatinės sistemos sukuria trumpalaikius odos pažeidimus, potrauminis odos atsakas gaminti kolageną ir elastiną yra ilgalaikis. Daugėjant kolageno skaidulų kiekiui odoje, keičiasi dermos kokybė, oda tarsi tankėja, o viršutinis epidermio sluoksnis įsitempia ir tampa stangresnis. Išorinė odos išvaizda tampa geresnės būklės, oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė. Ši procedūra ne tik tiesiogiai stimuliuoja odos baltymų kolageno ir elastino gamybą, tačiau ir gerokai pagerina terapinių ir mezoterapinių medžiagų skverbtį. Pirminis procedūros efektas stebimas po kelių dienų ir priklauso nuo panaudotų mezoterapinių mišinių sudėties.
Mikroadatinė terapija veidui.
Trukmė 90min.

Mikroadatinė mezoterapija, kaip ir beveik kiekviena veido procedūra prasidės demakiažu ir pilingu. Šiais žingsniais oda bus paruošiama pagrindinei procedūrai. Demakiažo metu Jums bus pašalintas makiažas ir nešvarumai, esantys vietose, kurioms ketinama atlikti procedūrą. Pilingo metu pašalinamos negyvos ląsteles, kad būtų galima pasiekti tikslinį odos sluoksnį. Oda bus nudezinfekuota, paruošta mikroadatinei intervencijai.

Priklausomai nuo situacijos ir keliamų tikslų Jums bus subadyta oda HYDRA PEN aparatu su vienkartine 1, 12 arba 36 adatėlių kasete. Po subadymo į Jūsų odą bus suvedinėjami specialūs mezoterapiniai kokteiliai ar serumai.

Procedūrą, kaip įprasta, užbaigsiu pagal poreikį parinkta specialiai šiai procedūrai skirta kauke ir kremu.

60€

Mikroadatinė terapija galvos odai.
Trukmė 60min.

Adatinė mezoterapija su Hydrapenu - greitas ir itin efektyvus būdas plaukų slinkimo ir plikimo gydymui, plaukų būklės, storio gerinimui bei augimo skatinimui. Procedūra atliekama vyrams ir moterims, norint atsikratyti plaukų slinkimo ar alopecijos bei siekiant pagerinti plaukų kokybę.

Procedūros metu galvos odoje atliekama daugelis mikroinjekcijų - per vieną sekundę smulkiomis adatelėmis yra atliekama 12 mikroinjekcijų, per vieną minutę mikroinjekcijų skaičius pasieka net 3000 skaičiaus, o tai reiškia jog procedūra praeina greitai ir neskausmingai.

35€