BABOR

Esame tvirtai įsitikinę, kad labiau pasitikime savimi ir esame laimingesni, kai jaučiamės gražūs ir patenkinti savo oda. Būtent todėl keliame aukščiausius reikalavimus priežiūros priemonėms, esame reiklūs poveikiui ir rezultatams. Būtent todėl siekiame DAUGIAU.
DAUGIAU grožio, DAUGIAU pasitikėjimo savimi, DAUGIAU aistros gyvenimui.
Šis požiūris sukūrė mus profesionalia kosmetikos įmone Nr. 1 Europoje.
Mimical control. Trukmė 1h 20min.

Ši veido procedūra ypatingai veiksminga ir po pirmos procedūros jau matomi rezultatai. Tai mimikos raukšlelių lyginimas, odos drėkinimas, stangrinimas ir patempimas.

Procedūra skirta žmonėms nuo 30-ies metų, pilkai, suglebusiai, suvytusiai, sausai, neturinčiai tonuso veido odai atstatyti. Jūsų oda bus drėkinama hidrofiliniais aliejais, kraujotaką aktyvinanti kaukė pažadins odos grožį ir nustatys odos problemas atskirose veido vietose. Enzyminis šveitimas suteiks skaistumo bei šviežumo, pašalindamas ir ištirpindamas negyvąsias ląsteles. Naudojama 3D ampulė - tai koncentratas su jauninančiu, greitai pastebimu efektu. Veikia trimis lygmenimis - veido kontūro modeliavimas, jungiamojo audinio stiprinimas ir raukšlelių lyginimas. Drėkinanti ampulė išlygins sausumo raukšleles bei suteiks odai putlumo. "Babor" kosmetikos ampulėse labai stipri koncentracija. Veido masažas ne tik suteiks odai stangrumo, bet ir padės pamiršti kasdienius rūpesčius. Procedūros pabaigoje bus įmasažuojamas stangrinantis kremas, kuris suteiks visiško komforto pojūtį.

50€