Guinot

GUINOT - Prancūzijoje įsikūrusi kompanija, kuri pirmoji sukūrė odos priežiūros priemones su 56 biologiškai aktyviomis medžiagomis, būtinomis ląstelių gyvybei. GUINOT kosmetikos produktai sumažina senėjimo požymius ir suteikti odai jaunatviškesnę išvaizdą. GUINOT odos priežiūros priemonėse nėra parabenų, konservantų ar mineralinių aliejų.
Šveitimas su vaisių rūgštimis ”Hydra peeling”.
Trukmė 90min.

Tinka visiems odos tipams, ypač papilkėjusiai, praradusiai spalvą, pigmentuotai, užterštumo paveiktai odai. Netinka jautriai odai. 1) Vaisinis pilingas giliai valo veido odą, skaistina, šviesina pigmentines dėmes (fitino rūgštis); 2) Hydra Neuve masažas - atkuria odos ląsteles, atstato pH balansą, stimuliuoja ląstelių veiklą, suteikia atnaujintos odos efektą (pasifloros ekstraktas); 3) Hydra Beaute alginatinė kaukė - ramina ir gražina odą, maitina ir atkuria apsauginį odos barjerą. Rezultatai: po procedūros jaučiamas švaros pojūtis, odai suteiktas skaistumo ir švytėjimo efektas, oda tampa šviesesnė, glotnesnė.

50€

Guinot skaistinanti, veido procedūra ”Detoxygene”.
Trukmė 90min.

GUINOT Detoxygene procedūra aprūpina odą deguonimi ir detoksikuoja - pašalina iš odos toksinus ir teršalus. Iš karto po procedūros oda tampa spindinti ir švytinti, švelni ir elastinga, aprūpinta deguonimi. Procedūros metu Jūsų laukia: Enziminis ir mechaninis šveitimas, kurio metu yra pašalinamos negyvos odos ląstelės, toksinai ir taršalai, išlyginama odos tekstūra. Detoksikuojanti kaukė – sutraukia ir pašalina taršos daleles, absorbuoja toksinus ir nešvarumus. Oksigenuojantis masažas – stimuliuoja mikrocirkuliaciją, padidina deguonies pasisavinimą odos ląstelėse, aprūpina jas energija.

50€

Odos valomoji ir atstatomoji procedūra ”Equilibre Purete”.
Trukmė 90min.

Giluminio veido valymo procedūra, kurios dėka veido oda efektyviai išvalyta ir atstatytas odos balansas. Procedūros eiga: šildantis enziminis šveitiklis, giliai valanti ir atkurianti kaukė su valomuoju moliu, inkštirų pašalinimas, riebalų perteklių reguliuojantis kremas serumas Acnilogic. Procedūros rezultatai: oda atgauną sveiką išvaizdą, sumažėja netolygumai, poros akivaizdžiai sumažėja.

50€

Guinot Hydraderm Jeunesse.

Trukmė 90min.

Procedūros metu galvanine srove veido ir kaklo srityse įvedamos specialios jonizuotos veikliosios medžiagos sprendžiančias odos problemas. Atliekamas gilus drėkinimas, užpildomos paakių ir mimikos raukšlelės, šviesinamos pigmentinės dėmės, reguliuojamos riebalinės liaukos.Rezultatas: giliai sudrėkinta ir atgaivinta oda, stabdomi senėjimo procesai, lyginamos ir mažinamos raukšlės, sumažinama pigmentacija. Kursui rekomenduojamos 3 procedūros kas 7–10 dienas.

70€

Guinot Hydraderm Lift.

Trukmė 90min.

Procedūros metu suaktyvinama ląstelių veikla, mankštinami raumenys. Veidas stangrinamas ir tonizuojamas. Išryškėja jo forma, kontūrai atrodo „pakelti“. Giliai sudrėkinama ir atgaivinama oda.Rezultatas: atstatytas tonusas, stangrumas, stabdomas priešlaikinis senėjimas, išlygintos ir sumažintos raukšlės. Kursui rekomenduojamos 3 procedūros kas 7–10 dienas.

70€

Guinot Deluxe.

Trukmė 120min.

Procedūros metu naudojama jonizacija, limfodrenažinis masažas, raumenų stimuliacija ir oksigenacija. Pašalinamos negyvos ląstelės, toksinai, sumažinamas patinimas. Stimuliuojant raumenis koreguojamas veido ovalas, „pakeliami“ bruožai. Ląstelės tampa atsparesnės bakterijoms, suaktyvinama mikrocirkuliacija, veikliųjų medžiagų pasisavinimas.
Rezultatas: atstatytas stangrumas, stabdomas priešlaikinis senėjimas, išlygintos ir sumažintos raukšlės, skatinama ląstelių regeneracija, skaistesnė, lygesnė, giliai sudrėkinta oda. Kursui rekomenduojamos 3 procedūros kas 7–10 dienas.

70€

Guinot Eye Lift.

Trukmė 60min.

Moderni akių zonos jauninimo procedūra, kurios metu atliekama raumenų stimuliacija. Stangrinami ir atpalaiduojami raumenys, neinvaziniu būdu lyginamos raukšlelės. Mažinami paburkimai bei tamsūs ratilai. Rezultatas: atviresnės ir atgaivintos akys, „pakilę“ vokai, švelnesnės raukšlės, sumažėję paburkimai ir tamsūs ratilai. Rekomenduojame rinktis 3–6 procedūrų kursą atliekant 1 procedūrą per savaitę. Palaikomajam poveikiui rekomenduojamos 1-2 procedūros per mėnesį.

50€

Guinot Age Summum procedūra

Trukmė 90min.

Stipri priešraukšlinė procedūra su vitaminu C yra skirta odai stangrinti, skaistinti ir raukšlelėms lyginti. Veiksmingai sprendžiamos senėjimo problemos ir regeneruojama veido, kaklo ir dekoltė oda. Pokyčiai matomi iš karto po procedūros. Rezultatas: stangresnė, skaistesnė ir lygesnė oda.

60€

Guinot Lift Summum.

Trukmė 90min.

Procedūra skirta probleminėms sritims lyginti ir formuoti. Rezultatai matomi iš karto: sumažėjusios smulkios linijos aplink akis ir jų kampučius, veido, kaklo ir dekoltė zonose oda tampa stangresnė ir skaistesnė. Rezultatas: elastinga, lygesnė, spindinti oda.

60€